• 27679 21 98+
  • info[@]mibdental.ir

اتوماسیون

سیستم اتوماسیون و تولید بر مبنای بارکد

Created with Sketch. راهکارهای مدیریت انبار ایده برتر تمامی مسیر تولید از زمان ورود مواد اولیه تا موقع تحویل محصول نهایی به مشتری را در بر می گیرد. ثبت اطلاعات ردیابی مواد به صورت مکانیزه و با استفاده از دستگاه های اسکنر و جمع آوری اطلاعات صورت می پذیرد..
ردیابی دستی کالاها در انبار فرآیندی بسیار دشوار است. با استفاده از لیبل های بارکدی الصاق شده به کالاها در هنگام ورود به انبار ودستگاههای پر تابل جمع آوری اطلاعات، عملیات رسید و حواله با حداکثر سرعت ممکن و بدون دخالت عامل انسان در ثبت داده ها انجام می شود. سیتم انبار مبتنی بر بارکد موجب دستیابی به صحت و دقت در اطلاعات (بدون وقفه) می شود

سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان ایده با هدف پاسخ گویی به ترکیبی از نیازهای اطلاعاتی، ارتباطی، مشتری مداری و فروش توسط تیم فنی مجموعه ایده برتر کیوان طراحی و برنامه نویسی گردیده است.

نرم افزار CRM ایده تنها نرم افزار جامع مشتری مداری در حوزه دندانپزشکی ایران است که تمام فرآیندهای مرتبط با مدیریت ارتباط با مشتریان اعم از ثبت سفارشات, مدیریت انبار, مدیریت فروش, تشکیل باشگاه مشتریان و پیگیری درخواست مشتریان را در فرآیندهای مختلف مجموعه به خوبی تحت پوشش قرار می دهد.

این نرم افزار جامع تماما توسط متخصصین فنی مجموعه ایده برتر کیوان طراحی شده و همواره در حال توسعه می باشد.

اکنون ایده برتر کیوان در راستای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به کلیه افراد جامعه دندانپزشکی در سراسر کشور اقدام به راه اندازی سایت فروش اینترنتی محصولات خود نموده است تا متقاضیان بتوانند با مطالعه کلیه خصوصیات کاربردی و علمی محصولات و بدون نیاز به مراجعه حضوری اقلام مورد نیاز خود را با قیمت های تجاری تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند.

یک تیم علمی حرفه ای بهمراه گروه آموزش دیده و متبحر فروش اختصاصی نیز در این بخش از فعالیت شرکت مشغول بکار بوده و آماده پاسخگویی به کاربران محترم سایت می باشند.

سیستم های اتوماسیون انبار و تولید MIB، آمار تولید، آمار موجودی و همچنین ورودی و خروجی انبار را به کمک روش های خودکار و به صورت لحظه ای مشخص می کند. این روش بر مبنای کد های از پیش تعیین شده که به صورت بارکد بر روی محصولات یا قطعات چاپ شده است، عمل می کند.

کد گذاری محصولات وارد شده به انبار و ثبت ورود و خروج آنها به صورت خودکار و توسط بارکد خوان (Barcode Scanner) باعث می گردد آمارهای انبار (موجودی، ورود، خروج و …) کاملا به روز و قابل اطمینان باشند.
همچنین وجود بارکد و خوانش آن توسط بارکد خوان (اسکنر) از بروز خطاهای احتمالی جلوگیری می نماید. این روند باعث می گردد خطا در مقایسه با روش های دستی و اپراتوری کاهش چشم گیری داشته باشد.

در هنگام خروج کالا از انبار، این سیستم قابلیت مطابقت کالای خارج شده با حواله یا فاکتور صادر شده را نیز دارد. این قابلیت به گونه ای عمل می نماید که اشتباهات اپراتوری در هنگام باگیری و خروج کالا از انبار را از بین می برد. در نتیجه کالا هایی که به دست مشتری خواهند رسید، با کالایی که او درخواست کرده کاملا مطابق است.

این سیستم امکان اتصال به نرم افزارهای جامع و ERP را نیز دارد و می تواند اطلاعات انبارها و خطوط تولید را به صورت خودکار به نرم افزارهای مذکور ارسال کند. این اطلاعات می تواند به عنوان داده های اولیه سیستم های جامع و ERP مورد استفاده قرار گیرد و نیازی به ورود اطلاعات آماری تولید و انبارها (انبار مواد اولیه، محصول و …) به صورت دستی نیست.

از ویژگی های بارز نرم افزار اتوماسیون MIB سیستم رهگیری و کنترل مبناها می باشد که بین عملیات مختلف در انبار و سایر سیستم ها نظیر خرید و فروش، تولید و غیره در جریان است.
این سیستم با جمع آوری و تجمیع گردش کالاها در سازمان و با عملکرد یکپارچه با سایر سیستم هایی که در جریان گردش کالا در سازمان نقشی را ایفا می کنند، امکان مرور و گزارش گیری دقیق از گردش کالاها را ایجاد می کند.