• 27679 21 98+
  • info[@]mibdental.ir

تولید و R&D

واحد تولید پودرهای استخوان

Created with Sketch. واحد تولید پودرهای جایگزین استخوان شرکت ایده برتر کیوان در شهرک صنعتی بوعلی همدان و به مساحت تقریبی ۱۰۰۰ متر مربع واقع شده است ، که مشتمل بر ۴۰۰ مترمربع سالن تولید وکلین روم ، آزمایشگاه کنترل کیفی و بخش CSR می باشد.
بخش اداری کارخانه مشتمل بر قسمت های انبار ، حسابداری و مدیریت می باشد . شرکت ایده برتر کلیه فرآیند پکیجینگ را در کلین روم کلاس ۱۰۰۰ خود که منطبق با استانداردهای جهانی و دارای گواهینامه GMP می باشد ، به انجام رسانده و کلیه فرآیند های خود را تحت نظارت آزمایشگاه های مرجع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کنترل می نماید.

آزمایش های روتین و تست های رندمی از محصولات تولیدی ، باعث گردیده تا فرآیند تولید به صورت کاملا امن و با کیفیت بالا انجام پذیرد. کلیه تجهیزات و دستگاه های مرتبط با محصول استاندارد و دارای تاییدیه های لازم از اداره تجهیزات پزشکی بوده و به صورت روتین فرآیند کالیبراسیون بر روی آن ها انجام می پذیرد تا دقت و اثر بخشی دستگاه ها دچار تغییر و ورود عوامل ناخواسته نگردد.

پودر نانوهیدروکسی آپاتایت تولیدی در شرکت ایده برتر کیوان ، زیست سازگار و قابل جذب بوده و دارای اثرات مناسب برای ایجاد استخوان در اطراف ایمپلنتهای دندانی -انواع ضایعات پریودنتال و تخریبهای استخوانی است و قابلیت جذب سلولهای بنیادی را به سمت خود را دارا می باشد.

این محصول علاوه بر کاربردهای دندانپزشکی -ارتوپدی در کلیه ضایعات استخوانی در ستون فقرات و جمجمه همچنین به عنوان اصلاحات با هدف زیبایی کاربرد دارد. این محصول به عنوان یک داربست زیست سازگار درمهندسی بافت و درمانهای رژنراتیو نیز نقش کلیدی بازی می کند.

تمام مواد بکار رفته در این محصول ، از مواد خام و اولیه خالص دارای شناسنامه و مدرک قابل پیگیری تهیه می گردد. اعتبار جهانی شرکت های تولید کننده مواد اولیه خام ، موجب می گردد که امور پیگیری تسهیل و احتمال بروز عوامل مختلف کاهش یابد.
محصول نهایی حاوی مواد اولیه زیر می باشد:
کلسیم فسفات -کلسیم هیدروکساید و در اصل هیدروکسی آپاتایت در سایز نانو متر می باشد.
این محصول به لحاظ شیمیایی به مقدار بسیار کمی حالت قلیایی دارد و به همین دلیل در نواحی که دارای ضایعات کیستیک هستند نیز کارایی مناسبی از خود نشان می دهد.

توزین ، برچسب گذاری و مهر و موم کردن محصول در اتاق تمیز
ماده، باتوجه به اندازه ذرات، تقسیم بندی شده و بر اساس فرم درخواست تولید توزین می گردد.
درپوش های استریل شده بر روی ویال های شیشه ای جایگذاری و پک می گردد.
برچسب های مخصوص بر روی ویال های شیشه ای مطابق با محتویات ویال الصاق می گردد.
ویال های آماده شده در یوپک های متالایز مخصوص جایگذاری گردیده و توسط دستگاه پرس حرارتی مستقر در اتاق تمیز ، مهر و موم می گردد.
پکیج های آماده شده جهت ارسال به گاما و بسته بندی نهایی ، به خارج از اتاق تمیز انتقال می یابد.
جایگذاری محصول در پکیج های نهایی

پکیج های انتقال یافته از اتاق تمیز مطابق محتویات برچسب گذاری شده و در جعبه های مقوایی قرار می گیرد.
به همراه محصول یک عدد بروشور دستورالعمل استفاده از محصولات و دو عدد برچسب جهت نصب بر روی پرونده پزشکی بیماران، مطابق با دستورالعمل ردیابی در جعبه های مقوایی قرار می گیرد.

معرفی کلین روم

کلین روم کلاس ۱۰۰۰شرکت ایده برتر کیوان بر اساس استاندارد ها GMP جهانی طراحی و اجرا گردیده است، این واحد شامل ۲ ورودی مجزا رختکن، یک راهرو مشترک جهت ورود به محفظه دوش هوا، سالن بسته بندی، ۲ پس باکس مجزا جهت ورود و خروج محصولات به اتاق تمییز و ۲ راهرو برگشت به محوطه رختکن می باشد.
کلیه بنچینگ موجود از استنلیس استیل تمام بهداشتی ساخته شده است ، کف پوش اتاق تمیز Gerflor فرانسه می باشد.
جهت تامین هوای تمیز از هواساز آنتی باکتریال، همراه با ۴ دسته از فیلترهای هپا و اولپا استفاده می گردد که با تامین ایرچنج مناسب ۱۴۰۰ CFM، کلاس ۱۰۰۰ را برای کلین روم شرکت ایده برتر کیوان تامین می نماید.